ŚCIANA SŁAWY |  Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek 
 
  |   
 POLECAMY |  Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner
 
    
    
  |   
 | 
 Witamy |  
 | 
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy 
 |   
 Beyblade 2 10 |  
 ROZDZIAŁ 10 
"Wrogość i chęć zemsty" 
 
Ray stał zdenerwowany nieco, ale nie dał to po sobie poznać. Tymczasem Kenny obmyślał plan. 
- Hej Chłopaki! Dizzy już znalazła sposób! - Tyson i Max podeszli bardzo blisko, by się przyjrzeć. 
- To kwestia przyciągania i wibracji, jaką prowadzi obieg ziemski. - wyjaśniła Dizzy. 
-, Ale weź mów jaśniej. - zaperzył się Tyson. 
- Znaczy, że żeby wygrać musicie zmusić przeciwnika do wirowania pod nie tym kątem, co trzeba _-_'. 
- Okej, hej Ray! - Tyson podbiegł do niego i wyjaśnił szybko. 
- Okey! - Ray z większą pewnością siebie stanął naprzeciw swojemu przeciwnikowi. - Jesteś gotowy na porażkę, Miteo!? 
- Strasznie się boję. - rozpoczęła się walka. Ray nacierał bardzo mocno, a przeciwnik nie wydawał się wyprowadzony z równowagi. Pod jego kątem myślenia, to normalka. W pewnej chwili dysk rywala uderzył z pełną siłą, lecz nie wyrzuciło dysku Ray'a poza pole. Ray zaczął myśleć nad tym jak zrobi, by skutecznie zaatakować. Nagle Driger przeskoczył nad wrogim dyskiem i zaczął zataczać bardzo szybkie koło, aż przeciwnik tracił równowagę. W końcu Miteo zdenerwował się. 
- Denerwujesz mnie! Naprzód Raiczed! - nad fioletowym dyskiem ukazał się piękny ryś z zabójczymi oczami. Zamachnął wrogo łapą na Driger'a. 
- Naprzód Driger! - Ray naprowadzał swój dysk w ten sposób, że zmuszał Raiczed'a do pościgu. Dzięki wybrotom udało się doprowadził dysk rywala do dziwnych oświetleń gdzie było widać ich sposób walki oraz do zatrzymania się dysku. 
- To niemożliwe! - wstał Dreik. 
- To nic szefie! To tylko jedna runda. - powiedział Kney. 
-, Co tam o walkę, wszystko się wyda! 
-, Jeśli myślałeś, że przy pomocy takiej rzeczy uda wam się przebrnąć niezauważeni przez każdą rundę, to jesteś głupszy niż ustawa przewiduje! - zawołał Kai. 
-, Jeżeli zaraz nie zamkniesz tej gęby to postaram się, by ci ją zamknięto! 
- Mi to akurat nie sprawi różnicy! Trzęsę się ze strachu! To było do przewidzenia, że wyślesz jakiegoś goryla, by odwalił za ciebie brudną robotę! - wtedy przyszli strażnicy i praktycznie siłą wynieśli ich stąd. 
- Ja sobie ciebie zapamiętam! Zobaczysz! Zemszczę się na was! A przede wszystkim...Na tobie! 
 
 
 
 
 
 
 |  
  |   
 Komentarze |  
 
dnia padziernika 19 2011 20:21:34 
Komentarze archiwalne przeniesione przez admina 
 
Ila (Brak e-maila) 16:48 06-03-2006  
Puk,puk...Tu nie ma YAOI!!! 
To po kiego grzyba to tu jest?!Jak na 11 części,no nudne jest.Myślę że stać cię na więcej<(@_@)>  
An-Nah (Brak e-maila) 19:05 06-03-2006  
Moment, moment, to przeciez ty napisałaś takie arcydzieła jak "Przemineło z Kaiem" czy "Bado Touch"... MOJA BOGINI!!!! A poważnie, niestety, żadko pisze coś takiego, ale jeśli chcesz, żeby COKOLWIEK z twojego pisania wyszło, musisz się za siebie porzadnie zabrać, bo jesteś grafomanką straszną. Przykro mi. Pracuj nad sobą i to mocno, bo narazie jest bardzo, ale to bardzo słabo. Oczywiście, ma to też swoje plusy   Na przykład szeroki uśmiech na mojej twarzy, ilekroć czytam o "historii materaca". W jakiś perwersyjny sposób zasłużyłaś na moją uwagę i szacunek...  
n (Brak e-maila) 19:38 08-03-2006  
Dziewczyno! Czy Ty CZYTAŁAŚ swojego fika??  
Po pierwsze, przydałaby Ci się porządna beta. Naprawdę. Interpunkcja i styl leżą i kwiczą.  
Po drugie, dlaczego umieszczasz w tekście te śmieszne buźki, typu "^_^" "=_=". To jest absolutnie niepotrzebne, i na dodatek psuje wizualnie tekst. A poza tym, trochę zaufania do czytelników! Potrafimy rozpoznać uczucia po słowie pisanym, i te dziwne twarzyczki naprawdę są zbędne.  
Poza tym zbyd dużo używasz tutaj języka potocznego, a zwłaszcza słowa "gleba". Rozumiem, że ma to wyrażać czyjeś hmmm... powiedzmy zgedustowanie XD, ale zrezygnuj z tego. Postaraj się nieużywać, że się tak wyrażę mowy "ulicznej". 
Popracuj na stylem i to sporo i znajdź sobie betę, bo jest Ci potrzebna nagminnie.  
I jeszcze taka mała prośba, jeśli dalsze rozdziały też są takie krótkie, to umieść kilka do jednej partii tekstu. Tak chyba będzie nieco lepiej, ale w końcu to Twój tekst. 
Może pomysł masz, ale wykonanie jest bardzo słabe. Ale nie poddawaj się. Dużo czytaj i ćwicz pisanie, i czytaj i ćwicz i czytaj.    
Marta Madzia (arai_dirae@web.de) 18:09 10-05-2006  
W pełni zgadzam sie z tym co napisał/a "n", wręcz podpisuje się pod tym tekstem wszystkimi kończynami w akcie poparcia.  
 
Dodam jeszcze, że serio należałoby te rozdziały jakoś ze sobą składć, bo jeśli mnie pamięć nie myli to, ten fanfik miał ich z setkę @.@  
Schinazu (fyyn@wp.pl) 16:19 16-08-2006  
Ludzie czego wy chcecie? Selena się napisała docencie to. Może jej się podobają te minki w tekście( mnie też nie przecze, dodają trochę chumoru ). A co do tego "gleba" w wielu fikach jest to wyrażenie i jest bardzo pomocne. Bo jak inaczej można powiedzieć? Zamiast Kai glebnął, kai się zgedustował?? Co to wogóle znaczy zgedustował? Bo ja nie wiem. A co do fica, to też przyznaję jak tam powyrzsi, że części krótkie. Ale ja i tak wole Bad Tauch - mój słodki Gabriel.... | 
 
 
 |   
 Dodaj komentarz |  
 | 
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
 |   
 Oceny |  
 | 
 Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.
  Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny. 
 Brak ocen. 
 |   
 | 
 Logowanie |  
Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem? Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa. 
Zapomniane haso? Wylemy nowe, kliknij  TUTAJ.
  
 |   
 Nasze projekty |  Nasze stałe, cykliczne projekty
 
    
  |   
 Tu jesteśmy |  Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć
 
    
  |   
 Shoutbox |  Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Archiwum
 
 |   
 |